EGYH-KCP-17-P-0180 A Magyarországi Evangélikus Egyház projektjeinek megvalósítása; Templomépítés, Vásárosfalu feladat, Luther

120 fős Luther Szakkollégium felépítése a Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsa szomszédságában, a Lágymányosi Egyetemi Központban. A Luther Szakkollégium hosszú távon biztosítja a protestáns hátterű felsőoktatási hallgatók elhelyezését, valamint a tanrenden kívüli, kiegészítő oktatási, tudományos tevékenységekben való részvételüket. (900.000.000.-Ft) Vásárosfalui templom építésének második szakaszának kivitelezése (10.000.000.-Ft)

Támogató az Emberi Erőforrások Minisztériuma, kezelő szerveként eljár a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.

A támogatás ősszege 910.000.000.-forint, vissza nem térítendő támogatás, a támogatás 100% intenzitású.

További megjelenés:

Készült Magyaország kormánya támogatásával 2017